Monterey 12.7.4

Як налаштувати Mac на використання Bluetooth-донгла Hideez на Monterey

Як налаштувати Mac для використання Bluetooth-ключа Hideez на Monterey

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ДОТРИМУЙТЕСЬ КОЖНОГО КРОКУ, ПОРЯДОК КРОКІВ Є ВАЖЛИВИМ.

Крок 1

Видаліть усі спарені пристрої зі списку Bluetooth-пристроїв.

ВИ ВТРАТИТЕ ВСІ З'ЄДНАННЯ BLUETOOTH ПІД ЧАС ПОЧАТКОВОГО ПРОЦЕСУ НАЛАШТУВАННЯ, І ВСІ ПРИСТРОЇ ПОТРІБНО БУДЕ ПОВТОРНО СТВОРИТИ ПАРУ.

Крок 2

Вставте донгл в USB-порт і перезавантажте комп'ютер Mac.

Крок 3. Виконайте команду в терміналі

Надішліть системі спеціальну команду через термінал (командний рядок), яка дозволить системі використовувати донгл Hideez за замовчуванням для Bluetooth-пристроїв.

Введіть наступну команду у вікні термінала:

sudo nvram bluetoothHostControllerSwitchBehavior=always

Потім вам потрібно буде ввести пароль від вашого облікового запису Mac і натиснути Enter.

Крок 4. Перезавантажте комп'ютер Mac.

Наступного разу, коли ви ввімкнете комп'ютер, вийміть і вставте донгл в USB-порт, і система використовуватиме донгл Hideez.

Якщо Hideez Dongle під'єднано, система використовуватиме його як Bluetooth за замовченням, а якщо він недоступний, система перейде на вбудований Bluetooth.

Вам потрібно буде лише один раз налаштувати донгл, і всі налаштування будуть збережені для подальшого використання навіть після перезавантеження або вимкнення вашого комкомп'ютера

Перш ніж використовувати нові аксесуари (наприклад, USB-хаб) з донглом на ноутбуці Mac з процесором Apple Silicon, необхідно дозволити їх підключення.

Будь ласка, зверніться до нашого посібника з усунення несправностей або зверніться до нас за допомогою. Наш агент відповість вам електронною поштою протягом 24 годин.

Last updated