Sonoma 14.4.1

Як налаштувати Mac для використання Bluetooth-донгла Hideez на Sonoma

Зверніть увагу, що робота донгла на процесорах Intel може бути нестабільною. Натомість на процесорах M1 донгл стабільно працює з пристроями Apple.

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ДОТРИМУЙТЕСЬ КОЖНОГО КРОКУ, ПОРЯДОК КРОКІВ Є ВАЖЛИВИМ.

Встановлення донгла на Sonoma OS

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ДОТРИМУЙТЕСЬ КОЖНОГО КРОКУ, ПОРЯДОК КРОКІВ Є ВАЖЛИВИМ.

Крок 1

Видаліть усі спарені пристрої зі списку Bluetooth-пристроїв.

ВИ ВТРАТИТЕ З'ЄДНАННЯ BLUETOOTH ПІД ЧАС ПОЧАТКОВОГО ПРОЦЕСУ НАЛАШТУВАННЯ, І ВСІ ПРИСТРОЇ ПОТРІБНО БУДЕ ПОВТОРНО СТВОРИТИ ПАРУ.

Крок 2

Вставте донгл в USB-порт і перезавантажте комп'ютер Mac.

Крок 3

Надішліть системі спеціальну команду через термінал (командний рядок), яка дозволить системі використовувати донгл Hideez за замовчуванням для Bluetooth-пристроїв.

Введіть наступну команду у вікні термінала:

sudo nvram bluetoothHostControllerSwitchBehavior=always

Потім вам потрібно буде ввести пароль від вашого облікового запису Mac і натиснути Enter.

Крок 4

Перезавантажте комп'ютер Mac.

Наступного разу, коли ви ввімкнете комп'ютер, вийміть і вставте донгл в USB-порт, і система використовуватиме донгл Hideez.

Якщо Hideez Dongle під'єднано, система використовуватиме його як Bluetooth за замовченням, а якщо він недоступний, система перейде на вбудований Bluetooth.

Вам потрібно буде лише один раз налаштувати донгл, і всі налаштування будуть збережені для подальшого використання навіть після перезавантеження або вимкнення вашого комкомп'ютера.

Перш ніж використовувати нові аксесуари (наприклад, USB-хаб) з донглом на ноутбуці Mac з процесором Apple Silicon, необхідно дозволити їх підключення.

Last updated