Усунення несправностей

Hideez USB Bluetooth Dongle - Усунення несправностей для macOS

1. Видаліть усі підключені пристрої. 2. Вставте адаптер в USB порт. 3. Переконайтеся, що адаптер працює - він має блимати синім, коли Bluetooth використовується.

Будь ласка, зверніть увагу: Адаптер має коротко блимнути коли він буде вставлений у USB порт. Він не повинен світитися коли Bluetooth не використовується!

4. Впишіть наступний рядок в термінал: sudo nvram bluetoothHostControllerSwitchBehavior = always 5. Перезапустіть ваш Mac. 6. Витягніть і вставте адаптер назад. 7. У налаштуваннях bluetooth переконайтеся, що Broadcom змінилося на Cambridge Silicon. 8. Відкрийте список пристроїв Bluetooth. Оберіть пристрій, який Ви хочете під'єднати. Натисніть кнопку Connect. Якщо пристрої все ще не підключаються після проходження вказаних вище кроків, спробуйте наступне:

 1. Витащіть адаптер.

 2. Виключіть Bluetooth на вашому Mac.

 3. Вставте адаптер.

 4. Зачекайте 15 секунд.

 5. Включіть Bluetooth.

 6. Підключіть ваші пристрої.

Якщо ваш Bluetooth пристрій не підключається:

 1. Переконайтеся, що у вас найновіша версія OS.

 2. Підключіть інший пристрій.

 3. Спробуйте налаштувати адаптер на іншому ПК або Mac.

 4. Якщо неподалік є багато джерел Wi-Fi, вони можуть інтерферувати з функціонуючим Bluetooth.

 5. Якщо Ви використовуєте usb хаб і адаптер не працює, спробуйте підключити його напряму до вашого Mac.

Якщо ваш Mac не має USB-порту типу A, вам знадобиться адаптер типу A до типу C. Переконайтеся, що цей адаптер підтримує технологію Bluetooth.

Опція для macOS Monterey:

 1. Відкрийте термінал на вашому Mac і введіть наступну команду sudo pkill bluetoothd та натисніть кнопку Return для запуску.

 2. Введіть ваш пароль Mac, зачекайте 5 секунд і почніть використовувати Bluetooth та налаштовувати пристрій Bluetooth.

Якщо жодна з описаних вище опцій не дає бажаного результату, спробуйте:

Скидання Bluetooth

Перед початком закрийте усі програми.

 1. Затисніть Shift + Option та оберіть іконку Bluetooth у панелі меню

 2. Оберіть Reset Bluetooth Module

 3. Перезапустіть систему

Перевірте роботу Bluetooth; все повинно працювати. Майте на увазі, що всі пристрої потрібно буде повторно налаштувати.

Видаліть файл налаштувань Bluetooth

 1. Запустіть Finder

 2. Затисніть комбінацію клавіш Command + Shift + G

 3. У вікні задайте наступний шлях: / Library / Preferences/

 4. Знайдіть файли налаштувань Bluetooth. Вони можуть бути названі "com.apple.Bluetooth.plist" або "com.apple.Bluetooth.plist.lockfile", видаліть їх

 5. Перезапустіть систему, повторно налаштуйте з'єднання необхідних пристроїв

У більшості випадків достатньо перших двох способів. Однак якщо проблема все ще виникає, Ви можете спробувати третій спосіб.

Скидання System Management Controller (SMC)

 1. Виключіть ваш Mac

 2. Затисніть Shift-Control-Option водночас із кнопкою живлення на 10 секунд та відпустіть

 3. Включіть ваш Mac

SMC скинуто, залишається перевірити Bluetooth.

Ви можете також прочитати більше у статті підтримки Apple.

Ваша проблема не вирішена?

Ось ще декілька корисних порад, які можуть допомогти Вам виправити найбільш поширені проблеми Bluetooth з'єднання:

 • Видаліть старі Bluetooth підключення - Якщо ви раніше підключали адаптер до іншого пристрою, у вас можуть виникнути проблеми, коли він намагатиметься підключитися до старого підключення замість нового. Якщо у вас виникли такі проблеми, найкраще скинути налаштування пристрою та почати заново з новим підключенням.

 • Включіть та виключіть пристрій - Старий та перевірений спосіб м'якого скидання часто допомагає. Це ще простіше, якщо ви налаштовуєте Bluetooth на своєму мобільному пристрої, оскільки вам навіть не потрібно його вимикати. Просто вмикайте режим польоту та виходьте з нього.

 • Відійдіть подалі від вашого Wi-Fi роутера - Так як Wi-Fi та Bluetooth працюють у дуже близькому спектрі, Ви можете зіткнутися з інтерференцією, коли намагатиметесь підключитися до Bluetooth поблизу Wi-Fi пристрою. Відійдіть від маршрутизатора, і Ви можете виявити, що ваш Bluetooth почне працювати.

 • Зарядіть пристрій - Сучасні ПК та ноутбуки мають функцію розумного енергоменеджменту, що запобігає витраті заряду, коли батарея має критичний рівень. Вони автоматично вимикають будь-які функції, які сильно розряджають батарею, в тому числі Bluetooth. З цієї причини, Ви маєте завжди бути переконані, що ваш пристрій має достатньо заряду перед початком з'єднання.

 • Оновіть прошивку вашого пристрою - Якщо Ви не можете підключитиcя до вашого Mac, переконайтеся, що проблема не в самому пристрої. Перевірте чи маєте Ви останню версію прошивки та оновіть її для підключення з адаптером.

Якщо Ви маєте якісь питання стосовно цих інструкцій чи використання Hideez Dongle, будь ласка, зв'яжіться з нашою командою підтримки - [email protected]. Ми будемо раді допомогти!

Last updated