Усунення несправностей

Hideez USB Bluetooth Dongle - Усунення несправностей для Windows

Якщо адаптер не з'являється у списку Microsoft Bluetooth після встановлення, будь ласка, перевірте чи встановлено драйвер CSR BlueCore Bluetooth. Крок 1 Відкрийте Device Manager та знайдіть список, який знаходиться у розділі Universal Serial Bus Controllers. Як відкрити Device Manager

Крок 2 Оберіть правою кнопкою миші CSR BlueCore Bluetooth та натисніть Uninstall device.

Крок 3 Перейдіть до меню Action та натисніть Scan for hardware changes.

Крок 4 Ви побачите меню Bluetooth.

Як відключити внутрішній Bluetooth адаптер

Крок 1

Відкрийте Device Manager.

Крок 2

Оберіть Bluetooth та натисніть правою кнопкою миші вбудований Bluetooth та натисніть Disable device.

Якщо з'являється вікно з рекомендацією перезапустити ПК, перезапустіть його.

Ваша проблема не вирішена?

Ось ще декілька корисних порад, які можуть допомогти Вам виправити найбільш поширені проблеми Bluetooth з'єднання:

  • Видаліть старі Bluetooth підключення - Якщо ви раніше підключали адаптер до іншого пристрою, у вас можуть виникнути проблеми, коли він намагатиметься підключитися до старого підключення замість нового. Якщо у вас виникли такі проблеми, найкраще скинути налаштування пристрою та почати заново з новим підключенням.

  • Включіть та виключіть пристрій - Старий та перевірений спосіб м'якого скидання часто допомагає. Це ще простіше, якщо ви налаштовуєте Bluetooth на своєму мобільному пристрої, оскільки вам навіть не потрібно його вимикати. Просто вмикайте режим польоту та виходьте з нього.

  • Відійдіть подалі від вашого Wi-Fi роутера - Так як Wi-Fi та Bluetooth працюють у дуже близькому спектрі, Ви можете зіткнутися з інтерференцією, коли намагатиметесь підключитися до Bluetooth поблизу Wi-Fi пристрою. Відійдіть від маршрутизатора, і Ви можете виявити, що ваш Bluetooth почне працювати.

  • Зарядіть пристрій - Сучасні ПК та ноутбуки мають функцію розумного енергоменеджменту, що запобігає витраті заряду, коли батарея має критичний рівень. Вони автоматично вимикають будь-які функції, які сильно розряджають батарею, в тому числі Bluetooth. З цієї причини, Ви маєте завжди бути переконані, що ваш пристрій має достатньо заряду перед початком з'єднання.

  • Оновіть прошивку вашого пристрою - Якщо Ви не можете підключитиcя до вашого ПК, переконайтеся, що проблема не в самому пристрої. Перевірте чи маєте Ви останню версію прошивки та оновіть її для підключення з адаптером.

Якщо Ви маєте якісь питання стосовно цих інструкцій чи використання Hideez Dongle, будь ласка, зв'яжіться з нашою командою підтримки - [email protected]. Ми будемо раді допомогти!

Last updated