Як використовувати Hideez Bluetooth Dongle з Linux

Налаштування Hideez USB Bluetooth Dongle на Linux

Ubuntu

Офіційна документація з використання Bluetooth знаходиться тут.

Будь ласка, зверніть увагу: Якщо Вам ПК має вбудований Bluetooth адаптер, він має бути відключеним перед використанням зовнішнього адаптера. Не видаляйте програмне забезпечення для керування Bluetooth на останньому кроці!

Для інших дистрибутивів Linux, Ви маєте встановити BlueZ Bluetooth стек та BlueMan Bluetooth менеджером. Зверніться до веб-сайту свого дистрибутиву, щоб дізнатися, чи доступне програмне забезпечення Bluez і Blueman як пакет програмного забезпечення, готовий для встановлення.

Увімкнення Bluetooth

 1. Вставте Bluetooth донгл

 2. Натисніть іконку Bluetooth на панелі інструментів

 3. Натисніть увімкнути Bluetooth

Підключення пристрою

 1. Натисніть іконку Bluetooth на панелі меню та оберіть Set Up New Device.

 2. Активуйте режим видимості вашого Bluetooth пристрою та розташуйте його в зоні 20 метрів (приблизно 65 футів) біля вашого ПК. Натисніть Continue. Ваш ПК буде шукати пристрої.

 3. Якщо в списку дуже багато пристроїв, скористайтеся спадним списком Device type, щоб відобразити лише один тип пристроїв зі списку.

 4. Натисніть опцію PIN, щоб встановити, як PIN буде передано на інший пристрій.

 5. Автоматичне налаштування PIN використатиме 6-чисельний цифровий код. Пристрій без кнопок для вводу чи екрану, типу миші або навушників, може вимагати специфічного коду типу 0000, або взагалі не вимагати його. Зверніться до керівництва вашого пристрою для належного налаштування.

 6. Оберіть відповідні налаштування PIN для вашого пристрою і натисніть Close.

 7. Натисніть Continue щоб продовжити. Якщо ви не вибрали попередньо встановлений PIN-код, PIN-код відображатиметься на екрані.

 8. Якщо необхідно, підтвердіть PIN на вашому пристрої. Пристрій має показати вам PIN-код, який ви бачите на екрані комп’ютера, або може запропонувати вам ввести PIN-код. Підтвердьте PIN-код на пристрої та натисніть Matches. Ви маєте завершити введення протягом 20 секунд на більшості пристроїв, або підключення не буде завершено. Якщо це станеться, поверніться до списку пристроїв та почніть спочатку.

 9. Після успішного підключення з’явиться повідомлення. Натисніть Close.

Налаштування пристроїв відтворення

 1. Натисніть іконку динаміка на панелі інструментів та оберіть Audio Setup

 2. Оберіть вкладку Audio Hardware Setup

 3. Натисніть спадний список Profile та оберіть Off

KDE та GNOME

KDE та GNOME декстопні середовища надають утиліти налаштування та керування Bluetooth. Якщо вони не встановлені за замовчуванням, вам потрібно буде встановити їх за допомогою менеджера пакунків дистрибутива Linux.

Debian, Linux, Ubuntu, та похідні Ubuntu зазвичай мають Bluez Bluetooth стек, встановлений за замовчуванням із Bluetooth менеджером. Ми рекомендуємо відкрити вікно терміналу та введіть наступну команду для встановлення необхідних пакетів:

sudo apt-get install bluez blueman

Якщо пакети вже встановлені apt-get повідомить, що вони вже наявні у вашій системі.

Далі скористайтеся описаними вище кроками.

Last updated